Co nabízíme

Svatební dekorace

V této rubrice naleznete všechny dekorace, které si od nás můžete pronajmout.

Svítící písmena

Svítící písmena iniciálů novomanželů zajisté ozvláštní každou svatbu! Je jedno jaké je Vaše jméno, i pro Vás máme písmenko.

Svítící písmeno vlastní výroby s rozměrem 700x900x140 mm. Natřené sněhově bílou barvou a přední stranou z bílého částečně průsvitného plexiskla. Vnitřní osvětlení tvoří 12W LED pásek, svítící teple bílou barvou. 


Fotorám s vlastním nápisem

Společné fotografie nejen novomanželů patří neoddělitelně ke každé svatbě, tak proč je neozvláštnit naším fotorámem! Ve spodní části se nachází prostor pro jména novomanželů a datum svatby. Nápis lze po domluvě změnit dle Vašeho přání.

Jedná se o bílý dřevěný fotorám, který lze zavěsit různými způsoby. Pokud není na místě žádný místo k zavěšení, dodáváme také vlastní stojan.


Ukazatel "Svatba"

Ať už máte svatbu na zahradě, poli nebo třeba v lese, naše ukazatele spolehlivě zaručí, že se Vám ani jeden svatebčan nezatoulá na mýtině!

Dřevěná zatloukací směrovka s nápisem svatba. Lze objednat i samostatně bez stojny a s jakýmkoliv nápisem(obřad, hostina, parking, WC apod.).


Dřevěný stojan na plátno 

Přemýšlíte kde vystavit Vaše nejkrásnější fotky, kterými se chcete všem pochlubit? Nemáte kam umístit svatební harmonogram? Nebo máte kreativní přátele a chcete jim dát možnost předvěst svou tvořivost na Vaší svatbě? 

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, tak pro Vás máme řešení! Malířský stojan je dřevěný, takže skvěle zapadne na každou moderní svatbu.


Svítící nápis "LOVE"

Láska, to je oč tu běží! 

Víme, že lásky je na svatbách dosti, ale proč tomu ještě nepřidat s našim nápisem "LOVE"? Ukažte všem jak se milujete a udělejte si například koutek se společnými fotkami, kde tento svítící nápis hezky vynikne.


Dřevěná krabička na doutníky

Dřevěná krabička na doutníky, ke které zdarma dostanete i ořezávač na doutníky. Pokud si od nás pronajmete Gentlemen's bar, jsou dvě krabičky jeho součástí. Pokud o bar zájem nemáte, můžete si krabičky pronajmout samostatně a udělat tak z pánského koutku ještě o chlup lepší místo pro všechny náruživé kuřáky.


Rámečky na fotky nebo nápisy

Určitě chcete svým hostům říct nějaký vzkaz nebo jim třeba jen říct, že tady se nachází fotokoutek. Pro tyhle případy jsme do nabídky zařadili různé druhy fotorámečků, do kterých Vám natiskneme vše, co si budete přát. Pokud nevíte přesně, co byste zde chtěli umístit, můžete se inspirovat u našich již hotových rámečků, nebo si objednat přesně to, co vidíte na fotkách.Papírové rekvizity do fotokoutku

Rekvizity na focení už jsou dnes neoddílnou součástí snad každé svatby. Všichni přece chceme mít i vtipné fotky ze svatby, abychom se za pár let měli čemu společně zasmát. 


V brzké době budeme i dřevěné rekvizity z naší dílny! 

Máte se na co těšit!

Gentlemen's bar

Připravujeme pro Vás skvělý a originální Gentlemen's bar. Budou v něm zabudovány popelníky, nerezová nádoba na led, pro chlazení alkoholu a celý bude krásně podsvícený. 

Představíme již brzy!

Foto již brzy
Foto již brzy

Paleta se světýlky a kolíky na fotky 

Dřevěná paleta pro umístěná fotek, vzkazů a dalších věcí které Vás napadnou. Na paletě jsou umístěny buď svítící kolíčky propojené průhledným dekoračním drátem nebo dřevěné bílé kolíčky a dokola je namotán světelný řetěz. Kterou variantu si vyberete je jen na Vás.


Paleta s nápisy dle výběru

Chcete dát svatebčanům vědět o časovém pořadu Vaší svatby stylově? Pak pro Vás máme Naši informační paletu, která upoutá pozornost každého procházejícího svatebčana!

Dřevěná paleta s nápisy. Obsah nápisů plně volitelný dle přání. 

Foto již brzy
Foto již brzy

Nenašli jste co hledáte?

Nenašli jste v naší nabídce přesně to pravé ořechové pro Váš velký den? Nevadí! Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv přáním a my se vynasnažíme abychom Vám vyhověli. S dřevovýrobou máme letité zkušenosti a není pro nás problém vyrobit prakticky cokoliv! Aneb jak se říká: "Zlaté české ručičky"! 

*(v případě individuální výroby lze výrobky následně odkoupit "na památku")