Co nabízíme

SVATEBNÍ DEKORACE

V této rubrice naleznete všechny dekorace, které si od nás můžete pronajmout.

Svítící písmena

Svítící písmena iniciál novomanželů zajisté ozvláštní každou svatbu! Je jedno jaké je Vaše jméno, i pro Vás máme písmeno.

Svítící písmena vlastní výroby s rozměrem 70×90×14 cm jsou natřené sněhově bílou barvou. Přední strana je z bílého, částečně průsvitného plexiskla a vnitřní osvětlení tvoří 12W LED pásek svítící teple bílou barvou. 

Cena zahrnuje 1 ks svítícího písmena včetně připojovacího kabelu na 220 V. 


Svítící srdce

Svítící srdce se skvěle hodí jako doplněk ke svítícím iniciálám novomanželů, ale můžete si ho také pronajmout samostatně. Další možností je také složení vlastního textu, kde můžete nahradit některé písmeno srdcem. Například skvěle vypadá nápis L♡VE.  

Fantazii se meze nekladou, takže si můžete poskládat opravdu cokoliv Vás napadne. 

Pokud máte raději jednoduché věci, rádi Vám pronajmeme pouze srdce, které si můžete postavit kam jen budete chtít.

Cena zahrnuje 1 ks svítícího symbolu včetně připojovacího kabelu na 220 V.

Gentlemen's bar

Pánské osazenstvo na Vaší svatbě zajisté ocení náš Gentlemen's bar, ve kterém jsou zabudovány popelníky a nerezová nádoba na led pro chlazení alkoholu. Pro kuřáky jsou zde připraveny také krabičky na doutníky s potřebným vybavením.

Celý tento bar je navíc podsvícený LED páskem, takže může být využíván až do pozdních večerních hodin. 

Cena zahrnuje bar včetně 2 ks popelníků, kbelík na chlazení lahví, 2 ks dřevěných krabiček na doutníky, ořezávač, LED osvětlení včetně připojovacích kabelů na 220 V a stmívač s ovladačem.


Slavobrána hexagon

Pokud je něco, co by nemělo chybět na žádné svatbě, tak je to jednoznačně slavobrána. Slavobrány jsou už dlouholetou svatební tradicí nejen v našich končinách, takže se nejedná o moderní výstřelek dnešní doby. Slavobrána slouží jako symbol brány pro vstup do nové, společné části života. 

Naši slavobránu si jako symbol Vašeho nového života jistě zapamatujete a budete často vzpomínat na moment, kdy jste si pod ní řekli své ANO. 

Slavobránu připravujeme ve dvou barevných provedeních. Obě budou vyrobeny ze smrkového dřeva. Jedna bude natřená sněhově bílou barvou, jako jste zvyklí u našich ostatních dekorací. Druha bude mít povrch úpraven lazurou v odstínu ořechu, aby měly kde vyniknout i bílé květiny a doplňky. Fotorám s vlastním nápisem

Společné fotografie nejen novomanželů patří neoddělitelně ke každé svatbě, tak proč je neozvláštnit naším fotorámem! 

Ve spodní části se nachází prostor například pro jména novomanželů a datum svatby. Nápis je zahrnut v ceně pronájmu a je vytvořen vždy dle Vašeho přání.

Jedná se o bílý dřevěný fotorám, který lze zavěsit různými způsoby. Pokud na místě svatby nelze rám zavěsit, je v ceně pronájmu zahrnuta také konstrukce pro zavěšení. 


Ukazatel Svatba

Jak docílit toho, aby se žádný svatebčan nezatoulal? Nejlepším řešením jsou naše dřevěné směrovky. 

Dřevěný samostatně stojící ukazatel s nápisem svatba lze objednat i samostatně bez stojny. 

Tyto ukazatele vytvoříme na zakázku s jakýmkoliv nápisem (obřad, hostina, parking, apod.), vždy záleží jen na Vašem přání a požadavcích. 


Rám na zavěšení fotografií 

Přemýšlíte, jak zabavit svatební hosty, aby se ani chvíli nenudili? Zcela jistě Vám k tomu pomůže náš jednoduchý, ale přesto krásný dřevěný rám, kde můžete zavěsit třeba Vaše partnerské fotky z dovolených a podobně. Určitě se všichni rádi podívají na fotky, které jsou staré i pár let a společně si zavzpomínají. 

Celý rám je obmotán jutovým lankem s LED diodami. Uvnitř rámu je napnut už jen jutový provázek s bílými kolíčky, na které si můžete zavěsit spoustu svých fotek. 

Rám má rozměr cca 120 x 80 cm. Je natřený sněhově bílou barvou. 

Cena zahrnuje rám, 2 ks noh, provázky s kolíčky, lanko s LED a 6 ks AA baterií.


Dřevěný stojan na plátno 

Přemýšlíte, kde vystavit Vaše nejkrásnější fotky, kterými se chcete všem pochlubit? Nemáte kam umístit svatební harmonogram? Chcete dát svým kreativním přátelům možnost předvést jejich tvořivost na Vaší svatbě? 

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, tak pro Vás máme řešení! Dřevěný malířský stojan skvěle zapadne na každou moderní svatbu.

Cena zahrnuje stojan bez dekorací. 


Dřevěná krabička na doutníky

Máte zájem o pronájem našeho Gentlemen's baru? V tomto případě jsou dvě krabičky na doutníky jeho součástí. 

Pokud o bar zájem nemáte, můžete si krabičky pronajmout samostatně a udělat tak z pánského koutku ještě o chlup lepší místo pro všechny náruživé kuřáky. 

Cena zahrnuje 2 krabičky na doutníky + ořezávač.


Rámečky na fotky nebo nápisy

Potřebujete hostům vyřídit nějaký vzkaz, nebo jen označit různá zákoutí Vaší svatby (fotokoutek, sweet bar apod.)? Pro tyto případy jsme do naší nabídky zařadili různé druhy fotorámečků, do kterých Vám na přání natiskneme cokoliv. 

Pokud přesně nevíte, co byste do rámečků chtěli umístit, můžete se nechat inspirovat našimi již vytvořenými vzory, nebo s námi daný obsah prokonzultovat, aby přesně odpovídal Vašim představám. 

Cena zahrnuje 1 ks rámečku dle výběru.


Dřevěné rekvizity do fotokoutku

Fotokoutky jsou na svatbách už skoro samozřejmostí... Co takhle ten Váš ozvláštnit našimi originálními dřevěnými rekvizitami?
Další motivy již teď vznikají v naší dílně, takže se máte na co těšit.


Cena zahrnuje 20 ks rekvizit.


Fotoaparát Instax

Na svatbě by v žádném případě neměla být nuda. Z naší nabídky si můžete vybrat do fotokoutku dřevěné i papírové rekvizity, které fotky Vašich hostů mnohonásobně vylepší. Abyste mohli mít fotky hned k dispozici, je nutnost mít ve fotokoutku také polaroidový fotoaparát Instax. 


Při objednání dřevěných rekvizit za výhodnější cenu. 


Papírové rekvizity do fotokoutku

Rekvizity na focení už jsou dnes nedílnou součástí snad každé svatby. Za pár let při vzpomínání jistě oceníte vtipné a uvolněné fotky z Vašeho svatebního dne. 

Cena zahrnuje 20 ks rekvizit.


Paleta se světýlky a kolíčky na fotky 

Dřevěná paleta pro umístění fotek, vzkazů a dalších předmětů, které Vás napadnou. 

Na paletě jsou umístěny buď svítící kolíčky propojené průhledným dekoračním drátem, nebo dřevěné bílé kolíčky a dokola je namotán světelný řetěz. 

Kterou variantu si vyberete, je jen na Vás!


Paleta s nápisy dle výběru

Chcete dát svatebčanům vědět o časovém harmonogramu Vaší svatby stylově? Pak pro Vás máme naši informační paletu, která upoutá pozornost každého procházejícího svatebčana!

Nápisy jsou volitelné a pouze dle Vašeho přání. 

Cena nápisů je zahrnuta v ceně.Nenašli jste to, co hledáte?

Nenašli jste v naší nabídce přesně to pravé ořechové pro Váš velký den? Nevadí! Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv přáním a my se Vám vynasnažíme vyhovět. S dřevovýrobou máme letité zkušenosti a není pro nás problém vyrobit prakticky cokoliv!